Főoldal » Meccsek » 2019. november 3. » Elche - Mirandés

Elche - Mirandés 4:2 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 19-én is lesz Mirandés - Elche mérkőzés!

Spanyol Másodosztály mérkőzés, 14. forduló - 2019. november 3. 20:00
Helyszín: Estadio Manuel Martínez Valero (Elche), 8.600 néző

Fidel ('5, 11-esből, 1-0), Fidel ('29, 2-0), Jon Guridi ('45+1, 2-1), Fidel ('60, 11-esből, 3-1), Yacine Qasmi ('84, 11-esből, 4-1), Álvaro Rey ('90+2, 4-2)

12

• A mérkőzésen három gól is született büntetőből.
  • Fidel mesterhármast ért el a mérkőzésen.
  • Kijera az egyetlen a mezőnyből, aki öt Elche - Mirandés mérkőzésen is szerepelt.

2012. okt. 6. 2:1 (0:1)

2016. szept. 6. 2:2 / tizenegyesekkel 3:4 (1:1)
Mirandés győzelem

2017. máj. 13. 0:1 (0:0)
2016. dec. 3. 0:1 (1:0)
2015. okt. 10. 1:4 (0:0)

Elche utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Mirandés utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább Mirandés győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Mirandés csapatának kedvez (2:0).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Elche stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Mirandés csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben az Elche egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Mirandés egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Elche 2 győzelmet, 4 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Mirandés pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Elche jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Elche olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Ponferradina vagy a Tenerife. A Mirandés pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Zaragoza, a Real Madrid II. Az Elche erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Elche olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Fuenlabrada, a Levante vagy a Sporting Gijón. A Mirandés gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Arenas de Getxo, az Atlético Baleares vagy a Ponferradina. Az Elche csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Elche 283., Mirandés 545. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Elche jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Elche csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.