Főoldal » Meccsek » 2018. február 4. » El Ejido - Betis II

El Ejido - Betis II 2:2 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. január 17-én is volt Betis II - El Ejido mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 24. forduló - 2018. február 4. 17:00
Helyszín: Estadio Santo Domingo (Alcorcón)

El Ejido utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen

Betis II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Inkább Betis II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Betis II csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben az El Ejido háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Betis II egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az El Ejido sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az El Ejido 7 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Betis II pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és nyolcszor kapott ki. Tehát az El Ejido jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az El Ejido olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Melilla. A Betis II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a FC Cartagena. A Betis II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az El Ejido olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Extremadura vagy a Real Murcia. A Betis II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Lorca Deportiva, az Écija Balompié. Az El Ejido csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

El Ejido 1880., Betis II 2146. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az El Ejido jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az El Ejido csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.