Főoldal » Meccsek » 2019. december 8. » Ejea - Prat

Ejea - Prat 3:0 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 16. forduló - 2019. december 8. 12:00
Helyszín: Nuevo Estadio de Ejea de los Caballeros (Ejea de los Caballeros)

Lucho Sánchez ('33, 1-0), David Mainz ('65, 2-0), Albert Torras ('70, 3-0)

Ejea utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Prat utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségVereség

Inkább Prat győzelem
Az elmúlt fél évben az Ejea kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Prat kétszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Ejea sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ejea 4 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Prat pedig idegenben kétszer nyert, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát az Ejea jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Ejea olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barcelona II, a Badalona. A Prat pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Badalona vagy a Valencia II. Az Ejea erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Ejea olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Olot. A Prat gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a CE Europa. Az Ejea csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Ejea 2730., Prat 2760. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ejea jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Ejea csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.