Főoldal » Meccsek » 2019. február 2. » Ejea - Ontinyent

Ejea - Ontinyent 2:1 (1:1)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 23. forduló - 2019. február 2. 17:00
Helyszín: Nuevo Estadio de Ejea de los Caballeros (Ejea de los Caballeros)

David Torres ('3, 0-1), David Mainz ('27, 1-1), David Mainz ('54, 2-1)

Ejea utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlen

Ontinyent utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereség

Inkább Ontinyent győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Ontinyent csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben az Ejea háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ontinyent egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Ejea sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ejea 5 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ontinyent pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Ejea jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Ejea olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barcelona II, a Sabadell vagy az Atlético Baleares. Az Ontinyent pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sabadell, az Espanyol II vagy a Poblense. Az Ejea erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Ejea olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Conquense vagy a Villarreal II. Az Ontinyent gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Castellón, a Levante II. Az Ejea csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Ejea 3327., Ontinyent 2082. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ontinyent jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói összességében döntetlenre tippelnek.
A Focikatalógus az Ejea csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.