Főoldal » Meccsek » 2019. december 21. » Ejea - Levante II

Ejea - Levante II 0:1 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 18. forduló - 2019. december 21. 18:00
Helyszín: Nuevo Estadio de Ejea de los Caballeros (Ejea de los Caballeros)

Ejea utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlen

Levante II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább Levante II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Levante II csapatának kedvez (3:0).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Ejea stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Levante II csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben az Ejea háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Levante II egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. A statisztika alapján az Ejea sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ejea 5 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Levante II pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát az Ejea jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Ejea olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Olot. A Levante II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Olot. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.

Ejea 2703., Levante II 1876. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Levante II jobb csapatnak tűnik.