Főoldal » Meccsek » 2020. március 15. » Ejea - La Nucía

Ejea - La Nucía törölve

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 29. forduló - 2020. március 15. 12:00

Ejea utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlen

La Nucía utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlen

Inkább La Nucía győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a La Nucía csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben az Ejea egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a La Nucía egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Ejea sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ejea 4 győzelmet, 3 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a La Nucía pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kilencszer kapott ki. Tehát az Ejea jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Ejea olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Llagostera. A La Nucía pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Prat. Az Ejea erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Ejea olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Castellón, a Levante II vagy az Olot. A La Nucía gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Castellón, a Levante II vagy az Olot. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.
Ejea 2655., La Nucía 3302. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ejea jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Ejea csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.