Főoldal » Meccsek » 2019. március 31. » Ejea - Badalona

Ejea - Badalona 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. november 16-án is volt Ejea - Badalona mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 31. forduló - 2019. március 31. 12:00
Helyszín: Nuevo Estadio de Ejea de los Caballeros (Ejea de los Caballeros)

Ejea utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelem

Badalona utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereség

Inkább Badalona győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Ejea kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Badalona egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Ejea sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ejea 5 győzelmet, 5 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Badalona pedig idegenben kétszer nyert, négyszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát az Ejea jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Ejea olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barcelona II, a Sabadell. A Badalona pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Alcoyano vagy a Levante II. Az Ejea erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Ejea olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Levante II. A Badalona gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Castellón. Az Ejea csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Ejea 3130., Badalona 1324. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Badalona jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Ejea csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.