Főoldal » Meccsek » 2021. február 7. » Ebro - Osasuna II

Ebro - Osasuna II 0:0

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 13. forduló - 2021. február 7. 12:00
Helyszín: Estadio Pedro Sancho (Zaragoza)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Ebro utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Osasuna II utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlen

Inkább Osasuna II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Ebro háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Osasuna II egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Ebro sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ebro 3 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Osasuna II pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Ebro jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Ebro olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Tudelano. Az Osasuna II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Haro Deportivo. Az Ebro erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Ebro 1257., Osasuna II 2136. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ebro jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Ebro csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.