Főoldal » Meccsek » 2019. április 7. » Ebro - Ontinyent

Ebro - Ontinyent törölve

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 32. forduló - 2019. április 7. 12:00

Ebro utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Ontinyent utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Ontinyent győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Ontinyent csapatának kedvez (4:3).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Ebro stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Ontinyent csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben az Ebro egyszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ontinyent egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Ebro sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ebro 3 győzelmet, 6 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ontinyent pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát az Ebro jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Ebro olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Villarreal II, a Lleida Esportiu. Az Ontinyent pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Espanyol II vagy a Peralada. Az Ebro erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Ebro olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Peralada, az Atlético Baleares vagy a Sabadell. Az Ontinyent gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Ejea, a Castellón vagy a Levante II. Az Ebro csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Ebro 1299., Ontinyent 2052. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ebro jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Ebro csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.