Főoldal » Meccsek » 2020. január 15. » Ebro - Olot

Ebro - Olot 1:2 (1:2)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 20. forduló - 2020. január 15. 16:00
Helyszín: Estadio Pedro Sancho (Zaragoza)

Lolo Garrido ('1, 1-0), Dani Palomares ('19, öngól, 1-1), Alan Baró ('43, 1-2)

Ebro utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlen

Olot utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Inkább Olot győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ebből a csapatok kétszer játszottak az Ebro stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Ebro csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben az Ebro négyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Olot egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Ebro sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ebro 4 győzelmet, 5 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Olot pedig idegenben egyszer nyert, ötször játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Ebro jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Ebro olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Ponferradina. Az Olot pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Ejea. Az Ebro erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Ebro olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Tarazona vagy a Gimnastic. Az Olot gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a La Nucía, a FC Andorra. Az Olot csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Ebro 1264., Olot 1674. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ebro jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus az Ebro csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.