Főoldal » Meccsek » 2017. április 9. » Ebro - Alcoyano

Ebro - Alcoyano 1:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. február 17-én is volt Alcoyano - Ebro mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 33. forduló - 2017. április 9. 11:00

Mikel Orbegozo ('46, 1-0), David Torres ('74, 1-1)

Korábbi Ebro - Alcoyano mérkőzések:

Ebro győzelem

Alcoyano győzelem

2016. nov. 13. 0:2 (2:0)

Ebro utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen

Alcoyano utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Inkább Alcoyano győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Alcoyano csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben az Ebro kétszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Alcoyano kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Ebro sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ebro 2 győzelmet, 7 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Alcoyano pedig idegenben négyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és ötször kapott ki. Ez alapján az Alcoyano szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben az Ebro olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Hércules vagy a Badalona. Az Alcoyano pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Villarreal II, a Llagostera. Az Alcoyano erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Ebro olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Atlético Saguntino, a Levante II vagy a Barcelona II. Az Alcoyano gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Prat, az Atlético Saguntino vagy a L'Hospitalet. Az Ebro csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Ebro 1328., Alcoyano 979. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alcoyano jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint az Alcoyano nyeri ezt a találkozót.