Főoldal » Meccsek » 2019. január 19. » Cultural Durango - Real Sociedad II

Cultural Durango - Real Sociedad II 1:3 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 21. forduló - 2019. január 19. 16:45

55%

• Két gól is született a rendes játékidő hosszabbításában, a 90 perc letelte után.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hat alkalommal osztott ki sárgalapot.

Cultural Durango győzelem:
6 tipp (19%)
5 tipp (16%)
Real Sociedad II győzelem:
20 tipp (64%)

Cultural Durango utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Real Sociedad II utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlen

Inkább Real Sociedad II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Real Sociedad II csapatának kedvez (3:0).

Az elmúlt fél évben a Durango kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Sociedad II kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Real Sociedad II az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Durango 2 győzelmet, 2 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Sociedad II pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Ez alapján a Real Sociedad II szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Durango olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Tudelano vagy a Sporting Gijón II. A Real Sociedad II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Unión, a Tudelano. A Real Sociedad II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Durango olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Izarra, a Gernika vagy az Amorebieta. A Real Sociedad II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Gernika, a Real Unión vagy a Barakaldo. A Real Sociedad II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Durango 4066., Real Sociedad II 1194. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Sociedad II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus szerint a Real Sociedad II nyeri ezt a találkozót.