Főoldal » Meccsek » 2019. február 2. » Cultural Durango - Arenas de Getxo

Cultural Durango - Arenas de Getxo 0:1 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 23. forduló - 2019. február 2. 16:45

41%

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Cultural Durango győzelem:
19 tipp (54%)
10 tipp (28%)
Arenas de Getxo győzelem:
6 tipp (17%)

Cultural Durango utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Arenas de Getxo utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább Arenas de Getxo győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Arenas de Getxo csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben a Durango egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Arenas de Getxo kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Arenas de Getxo az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Durango 2 győzelmet, 2 döntetlent és 6 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Arenas de Getxo pedig idegenben kétszer nyert, négyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Ez alapján az Arenas de Getxo szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Durango olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Tudelano vagy a Sporting Gijón II. Az Arenas de Getxo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Tudelano, az Amorebieta. Az Arenas de Getxo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Durango olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Izarra, a Gernika vagy az Amorebieta. Az Arenas de Getxo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Izarra, a Gernika vagy a Barakaldo. Az Arenas de Getxo csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Durango 4075., Arenas de Getxo 1446. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Arenas de Getxo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Arenas de Getxo nyeri ezt a találkozót.