Főoldal » Meccsek » 2019. január 27. » Don Benito - UCAM Murcia

Don Benito - UCAM Murcia 1:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2020. január 5-én is volt Don Benito - UCAM Murcia mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 22. forduló - 2019. január 27. 12:00
Helyszín: Estadio Vicente Sanz (Don Benito)

Mario Gómez ('29, 1-0), Luis Fernández ('70, 11-esből, 1-1)

Don Benito utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlen

UCAM Murcia utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább UCAM Murcia győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az UCAM Murcia csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a Don Benito egyszer sem nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UCAM Murcia kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az UCAM Murcia az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Don Benito 2 győzelmet, 4 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UCAM Murcia pedig idegenben hatszor nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján az UCAM Murcia szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Don Benito olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Jumilla vagy az Atlético Malagueno. Az UCAM Murcia pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Huelva, a FC Cartagena. Az UCAM Murcia erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Don Benito olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az El Ejido, a Sevilla Atlético vagy a Marbella. Az UCAM Murcia gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az UD Ibiza, a Badajoz vagy a San Fernando. A Don Benito csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Don Benito 4158., UCAM Murcia 1000. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UCAM Murcia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az UCAM Murcia nyeri ezt a találkozót.