Főoldal » Meccsek » 2023. március 16. » Djurgarden - Lech Poznan

Djurgarden - Lech Poznan 0:3 (0:0)

Európa Konferencia Liga mérkőzés, nyolcaddöntő - 2023. március 16. 18:45
Helyszín: Tele2 Arena (Stockholm)

Filip Marchwinski ('77, 0-1), Nika Kvekveskiri ('90+1, 0-2), Michal Skóras ('90+2, 0-3)

• Két gól is született a rendes játékidő hosszabbításában, a 90 perc letelte után.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Ennek a mérkőzésnek a visszavágója:

2023. márc. 9. 21:00
Lech Poznan - Djurgarden
2:0 (1:0)

Djurgarden utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Lech Poznan utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Inkább Lech Poznan győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Lech Poznan csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben a Djurgarden kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Lech Poznan egyszer nyert idegenben, ötször játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Djurgarden sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Európa Konferencia Liga mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Djurgarden 2 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Lech Poznan pedig idegenben háromszor játszott döntetlent. Tehát a Djurgarden jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Djurgarden olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Gent, a Shamrock Rovers vagy az IFK Göteborg. A Lech Poznan pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Jagiellonia, a Górnik Zabrze vagy a Wisla Plock. A Djurgarden erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Djurgarden olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Värnamo. A Lech Poznan gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Slask Wroclaw. A Lech Poznan csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Djurgarden 185., Lech Poznan 72. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Lech Poznan jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Djurgarden csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.