Főoldal » Meccsek » 2014. szeptember 18. » Dinamo Zágráb - Astra Giurgiu

Dinamo Zágráb - Astra Giurgiu 5:1 (3:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2014. november 27-én is volt Astra Giurgiu - Dinamo Zágráb mérkőzés!

Európa-Liga mérkőzés, D csoport - 2014. szeptember 18. 19:00
Helyszín: Stadion Maksimir (Zagreb)

El Soudani ('17, 1-0), El Soudani ('24, 2-0), El Soudani ('45+1, 3-0), Ángelo Henriquez ('70, 4-0), Aurelian Chitu ('82, 4-1), Ante Coric ('90+2, 5-1)

• El Soudani mesterhármast ért el a mérkőzésen.
  • A Dinamo Zágráb már nyolc mérkőzés óta veretlen, utoljára 2014. augusztus 6-án sikerült ellenfélnek legyőznie (az Aalborg verte őket).

Dinamo Zágráb győzelem:
46 tipp (80%)
2 tipp (3%)
Astra Giurgiu győzelem:
9 tipp (15%)

Dinamo Zágráb utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelem

Astra Giurgiu utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Astra Giurgiu győzelem
Az elmúlt fél évben a Dinamo Zágráb hétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Astra Giurgiu négyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Dinamo Zágráb sikeresebb volt a közelmúltban.

Az elmúlt egy évben a Dinamo Zágráb olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Rijeka, a Hajduk Split vagy a Slaven Belupo. Az Astra Giurgiu pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Lyon, a Slovan Liberec vagy a Rapid Bukarest. A Dinamo Zágráb erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Dinamo Zágráb olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Aalborg vagy a Rijeka. Az Astra Giurgiu gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Botosani, a FC Brasov. A Dinamo Zágráb csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Dinamo Zágráb 13., Astra Giurgiu 216. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Dinamo Zágráb jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Dinamo Zágráb csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.