Főoldal » Meccsek » 2020. április 12. » Dinamo Brest - Isloch

Dinamo Brest - Isloch 3:1 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 15-én is volt Isloch - Dinamo Brest mérkőzés!

Fehérorosz Bajnokság mérkőzés, 4. forduló - 2020. április 12. 18:00
Helyszín: Stadyen DASK Brestski (Brest), 1.200 néző

Dmitriy Komarovskiy ('39, 0-1), Gaby Kiki ('45+2, 1-1), Artem Milevskiy ('77, 2-1), Pavel Savitski ('90+3, 11-esből, 3-1)

39%

• Oleg Patotski, Artem Milevskiy, Egor Khatkevich és Roman Yuzepchukh összesen hét Dinamo Brest - Isloch mérkőzésen szerepeltek.

Dinamo Brest utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Isloch utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlen

Inkább Isloch győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Dinamo Brest csapatának kedvez (14:4).

Ebből a csapatok négyszer játszottak a Dinamo Brest stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Dinamo Brest csapatának kedvez (12:3).

Az elmúlt fél évben a Dinamo Brest háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Isloch kétszer nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Dinamo Brest sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Fehérorosz Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Dinamo Brest 2 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Isloch pedig idegenben kétszer nyert és egyszer kapott ki. Ez alapján az Isloch szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Dinamo Brest olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Slovan Bratislava, a Shakhter Soligorsk vagy a Vitebsk. Az Isloch pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a BATE Borisov, a Torpedo Zhodino vagy a FK Minsk. A Dinamo Brest erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Dinamo Brest olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Slavia Mozyr. Az Isloch gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Ahrobiznes Volochysk. A Dinamo Brest csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Dinamo Brest 500., Isloch 1311. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Dinamo Brest jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus a Dinamo Brest csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.