Főoldal » Meccsek » 2018. november 18. » Deportivo La Coruna II - Las Palmas II

Deportivo La Coruna II - Las Palmas II 1:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. április 7-én is volt Las Palmas II - Deportivo La Coruna II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 13. forduló - 2018. november 18. 11:30
Helyszín: Ciudad Deportiva de Abegondo - Campo 2 (A Coruńa)

Quique Fornos ('24, 1-0), Roberto Nunez ('49, 1-1)

Deportivo La Coruna II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségVereségGyőzelemVereségVereségVereség

Las Palmas II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelem

Inkább Las Palmas II győzelem

Az elmúlt fél évben a Deportivo La Coruna II kétszer nyert hazai pályán és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Las Palmas II kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Las Palmas II az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Deportivo La Coruna II 2 győzelmet és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Las Palmas II pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján a Las Palmas II szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Deportivo La Coruna II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Extremadura, a Rápido de Bouzas. A Las Palmas II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Leonesa vagy a Celta Vigo II. A Las Palmas II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Deportivo La Coruna II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Unión Adarve, a S.S. Reyes vagy a Celta Vigo II. A Las Palmas II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Salamanca CF UDS, a Real Valladolid II vagy a Real Madrid II. A Deportivo La Coruna II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Deportivo La Coruna II 2160., Las Palmas II 2365. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Deportivo La Coruna II jobb csapatnak tűnik.