Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Focikatalogus.hu fejléc
       



Facebook
Twitter

Fontosabb mérkőzések:











Deportivo La Coruna focicsapat eredményeire legjobban tippelők

Összefoglaló | Mérkőzések | Videók | Góllövők | Játékosok | Helyezések | Csapatstatisztika | Drukkerek | Más honlapok

Legjobb tippelők
#Tippelő neveTipp dbTeli találatFéltalálatPont
1.raul8132238119428
2.Damian7231128116372
3.HV28928112364
4.martoonzsolt29128110360
5.AltT30027109353
6.lacibacsi426825106337
7.colos tok28525103331
8.heurek2393188331
9.ptomy2522695320
10.pifti842292888316
11.karoly26219108311
12.Varga Zoltán2462297304
13.NYÍRBÁTOR2482589303
14.bolyán2212976297
15.Sió2382096292
16.tatrai2542481282
17.Varga Zoli2422286282
18.beregi2022383281
19.lala2072675280
20.Mjanko2182480280
21.Varga Zola2322282274
22.Elod19812521793271
23.Jeff1872569263
24.Tila2112275260
25.BeZo2351781247
26.zozoka422231585245
27.xxy1991680240
28.Matya2391478226
29.argentin1731770225
30.sanya1481642550225
Utolsó 10 Deportivo La Coruna tipp
DátumEllenfél és eredményTippTippelő
aug. 12.Tenerife 3:01:22Attilius
aug. 12.Tenerife 3:02:01Elod1981
aug. 12.Tenerife 3:01:22abcd
aug. 12.Tenerife 3:02:01TONYIK
aug. 12.Tenerife 3:01:22Bácskay D
aug. 12.Tenerife 3:03:11colos tok
aug. 12.Tenerife 3:01:22G76
aug. 12.Tenerife 3:02:11karoly
aug. 12.Tenerife 3:00:22zozoka42
aug. 12.Tenerife 3:01:1Xtatrai
Amennyiben a honlapunkon közzétett adatokban, eredményekben hibát vagy hiányosságot fedezel fel, kérlek jelezd azt felénk e-mailben.

Minden jog fenntartva © 2017, www.focikatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Bannereink | Kapcsolat: info(kukac)focikatalogus.hu | WebMinute Kft.