Főoldal » Meccsek » 2023. április 23. » Deportivo La Coruna - AD Ceuta

Deportivo La Coruna - AD Ceuta 1:0 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 33. forduló - 2023. április 23. 19:00
Helyszín: Estadio Abanca-Riazor (A Coruña)

Alberto Quiles ('54, 1-0)

Deportivo La Coruna utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlen

AD Ceuta utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább AD Ceuta győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Deportivo La Coruna csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a Deportivo La Coruna négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az AD Ceuta kétszer nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent. A statisztika alapján a Deportivo La Coruna sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Deportivo La Coruna 8 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az AD Ceuta pedig idegenben kétszer nyert, ötször játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Deportivo La Coruna jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Deportivo La Coruna olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Fuenlabrada, a Celta Vigo II vagy a Rayo Majadahonda. Az AD Ceuta pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Pontevedra, az Algeciras vagy az Utrera. A Deportivo La Coruna erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Deportivo La Coruna 205., AD Ceuta 3101. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Deportivo La Coruna jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Deportivo La Coruna csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.