Főoldal » Meccsek » 2018. szeptember 15. » Den Haag - PSV Eindhoven

Den Haag - PSV Eindhoven 0:7 (0:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. március 2-án is volt PSV Eindhoven - Den Haag mérkőzés!

Holland Bajnokság mérkőzés, 5. forduló - 2018. szeptember 15. 18:30
Helyszín: Cars Jeans Stadion (Den Haag), 14.500 néző

Hirving Lozano ('18, 0-1), Luuk de Jong ('45+2, 0-2), Gastón Pereiro ('54, 11-esből, 0-3), Hirving Lozano ('73, 0-4), Erick Gutiérrez ('75, 0-5), Steven Bergwijn ('90+2, 0-6), Gastón Pereiro ('90+5, 11-esből, 0-7)

58%

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Három gól is született a hosszabbításokban, egy az első félidő, kettő pedig a második félidő végén.
  • Jeroen Zoet az egyetlen a mezőnyből, aki tizenegy Den Haag - PSV Eindhoven mérkőzésen is szerepelt.
  • Ez volt Luuk de Jong 7. gólja, melyet a Den Haag hálójába lőtt.
  • A Den Haag utolsó négy mérkőzésén mindig legalább négy gól esett.
  • A PSV Eindhoven az utolsó hét mérkőzését mind megnyerte. A csapat veretlenségi sorozata már tizenkilenc mérkőzés óta tart. Utoljára a Willem II ellen szenvedtek vereséget 2018. március 10-én.
  • A PSV Eindhoven az elmúlt három mérkőzésén mindig legalább három gólt rúgott az ellenfelének.

Den Haag utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemVereségVereségVereségVereség

PSV Eindhoven utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem