Főoldal » Meccsek » 2023. január 27. » Den Bosch - MVV

Den Bosch - MVV 3:3 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 23-án is volt MVV - Den Bosch mérkőzés!

Holland Másodosztály mérkőzés, 22. forduló - 2023. január 27. 20:00
Helyszín: Stadion De Vliert ('s-Hertogenbosch)

Leroy Labylle ('15, öngól, 1-0), Ruben van Bommel ('27, 1-1), Tomas Kalinauskas ('45+4, 2-1), Anass Ahannach ('56, 3-1), Dailon Rocha ('89, 3-2), Mart Remans ('90+5, 3-3)

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Volt, hogy a Den Bosch két góllal is vezetett, de végül a MVV kiegyenlített.
  • Wouter van der Steen az egyetlen a mezőnyből, aki tíz Den Bosch - MVV mérkőzésen is szerepelt.

Den Bosch utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelem

MVV utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább MVV győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Den Bosch csapatának kedvez (12:11).

Ebből a csapatok háromszor játszottak a Den Bosch stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Den Bosch csapatának kedvez (6:3).

Az elmúlt fél évben a Den Bosch kétszer nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a MVV egyszer sem nyert idegenben és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Den Bosch sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Holland Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Den Bosch 5 győzelmet és 6 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a MVV pedig idegenben háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Den Bosch jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Den Bosch olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a NAC Breda, a De Graafschap vagy a PSV Eindhoven II. A MVV pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Zwolle, a Top Oss vagy a Dordrecht. A Den Bosch erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Den Bosch olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Utrecht II, az Eindhoven vagy a Zwolle. A MVV gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Utrecht II, az Alkmaar II vagy a Telstar. A Den Bosch csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Den Bosch 886., MVV 949. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Den Bosch jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Den Bosch csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.