Főoldal » Meccsek » 2019. április 14. » De Treffers - Vitesse II

De Treffers - Vitesse II 3:0 (2:0)

Holland Harmadosztály mérkőzés, 29. forduló - 2019. április 14. 14:30
Helyszín: Sportpark Zuid (Groesbeek), 653 néző

Lowie van Zundert ('11, 1-0), Coen Maertzdorf ('45+2, 2-0), Ruben Rodrigues ('90+5, 3-0)

De Treffers utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereség

Vitesse II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Inkább Vitesse II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 5:5, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ebből a csapatok egyszer játszottak a De Treffers stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a De Treffers csapatának kedvez (3:2).

Az elmúlt fél évben a De Treffers háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Vitesse II kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a De Treffers sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Holland Harmadosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a De Treffers 4 győzelmet, 3 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Vitesse II pedig idegenben négyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Az elmúlt egy évben a De Treffers olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Hardenberg, a Rijnsburgse vagy a Lienden. A Vitesse II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Hardenberg, a Barendrecht vagy a Lienden. A Vitesse II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a De Treffers olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Spakenburg, a GVVV vagy a Kozakken Boys. A Vitesse II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Scheveningen, a Koninklijke vagy az Amsterdamsche. A De Treffers csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

De Treffers 1621., Vitesse II 2363. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a De Treffers jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a De Treffers csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.