Főoldal » Meccsek » 2018. augusztus 13. » D.C. United - Orlando City

D.C. United - Orlando City 3:2 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 14-én is volt D.C. United - Orlando City mérkőzés!

MLS mérkőzés, alapszakasz - 2018. augusztus 13. 02:00
Helyszín: Audi Field (Washington, District of Columbia), 17.000 néző

Luciano Acosta ('45+4, 1-0), David Ousted ('50, öngól, 1-1), Luciano Acosta ('64, 2-1), Dominic Dwyer ('71, 2-2), Luciano Acosta ('90+6, 3-2)

43%

• A D.C. United összes gólját (három gólt) Luciano Acosta szerezte.
  • Kofi Opare az egyetlen a mezőnyből, aki hét D.C. United - Orlando City mérkőzésen is szerepelt.
  • Az Orlando City már hat mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2018. július 15-én sikerült ellenfelet legyőzniük (a Toronto FC csapatát).

2015. ápr. 4. 1:0 (0:0)

2018. jún. 21. 1:1 / tizenegyesekkel 2:4 (1:1)

D.C. United utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenVereség

Orlando City utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségVereségGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlen

Inkább Orlando City győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Orlando City csapatának kedvez (11:9).
Ebből a csapatok háromszor játszottak a D.C. United stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a D.C. United csapatának kedvez (6:4).

Az elmúlt fél évben a D.C. United kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Orlando City egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kilencszer kapott ki. A statisztika alapján a D.C. United sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a MLS mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a D.C. United 3 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Orlando City pedig idegenben kétszer nyert és kilencszer kapott ki. Tehát a D.C. United jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a D.C. United olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Vancouver Whitecaps, a Columbus Crew vagy a Colorado Rapids. Az Orlando City pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Philadelphia, a Colorado Rapids vagy a Miami United. A D.C. United erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a D.C. United olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a New York Red Bulls. Az Orlando City gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Los Angeles FC. A D.C. United csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

D.C. United 639., Orlando City 1531. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a D.C. United jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a D.C. United csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.