Főoldal » Meccsek » 2021. augusztus 15. » Darmstadt - Ingolstadt

Darmstadt - Ingolstadt 6:1 (4:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. augusztus 1-jén is volt Ingolstadt - Darmstadt mérkőzés!

Bundesliga 2. mérkőzés, 3. forduló - 2021. augusztus 15. 13:30
Helyszín: Merck-Stadion am Böllenfalltor (Darmstadt)

Phillip Tietz ('29, 1-0), Luca Pfeiffer ('39, 2-0), Fabian Schnellhardt ('45+2, 3-0), Phillip Tietz ('45+4, 4-0), Stefan Kutschke ('50, 4-1), Luca Pfeiffer ('66, 5-1), Braydon Manu ('90+4, 6-1)

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Három gól is született a hosszabbításokban, kettő az első félidő, egy pedig a második félidő végén.
  • Ezek a játékosok nyolc Darmstadt - Ingolstadt mérkőzésen is játszottak: Tobias Kempe, Fabian Holland.

Darmstadt utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Ingolstadt utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Inkább Ingolstadt győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Ingolstadt csapatának kedvez (4:1).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Darmstadt stadionjában, a gólarány 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Darmstadt egyszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ingolstadt egyszer nyert idegenben és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Bundesliga 2. mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Darmstadt 3 győzelmet, 1 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ingolstadt pedig idegenben egyszer kapott ki. Tehát a Darmstadt jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Darmstadt olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Bochum, az Aue vagy a Heidenheim. Az Ingolstadt pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Duisburg, a Wehen Wiesbaden vagy az Uerdingen. A Darmstadt erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Darmstadt olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Regensburg, a Karlsruhe. Az Ingolstadt gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Magdeburg vagy a Dynamo Dresden. A Darmstadt csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Darmstadt 851., Ingolstadt 368. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ingolstadt jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Darmstadt csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.