Főoldal » Meccsek » 2019. március 27. » Dánia U17 - Anglia U17

Dánia U17 - Anglia U17 2:3 (0:0)

U17 Európa Bajnokság mérkőzés, 3. csoport - 2019. március 27. 14:00
Helyszín: JYSK Park (Silkeborg)

Mads Zaar ('62, 1-0), Chukwunonso Madueke ('79, 1-1), Joe Gelhardt ('87, 1-2), Wahidullah Faghir ('90+1, 2-2), Chukwunonso Madueke ('90+2, 2-3)

Dánia U17 utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségVereség

Anglia U17 utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Anglia U17 győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya Anglia U17 csapatának kedvez (3:1). A mérkőzést a hazai pályán játszotta.
Az elmúlt fél évben Dánia U17 kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint Anglia U17 egyszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. A statisztika alapján Dánia U17 sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az U17 Európa Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, Dánia U17 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, Anglia U17 pedig idegenben egyszer nyert és egyszer kapott ki. Ez alapján Anglia U17 szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben Dánia U17 olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Oroszország U17 vagy az Észtország U17. Az Anglia U17 pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Hollandia U17, a Norvégia U17. Anglia U17 erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben Dánia U17 olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Bosznia-Hercegovina U17. Az Anglia U17 gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Svájc U17. Anglia U17 csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Dánia U17 1529., Anglia U17 935. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Anglia U17 jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint Anglia U17 válogatottja nyeri ezt a találkozót.