Főoldal » Meccsek » 2020. július 19. » Daejeon Citizen - Suwon City

Daejeon Citizen - Suwon City 1:4 (0:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 14-én is volt Suwon City - Daejeon Citizen mérkőzés!

Dél-koreai Másodosztály mérkőzés, 11. forduló - 2020. július 19. 12:00
Helyszín: Daejeon World Cup Stadium (Daejeon)

Masatoshi Ishida ('12, 0-1), Byong-Jun An ('45+3, 11-esből, 0-2), Bruno Baio ('75, 1-2), Masatoshi Ishida ('89, 1-3), Byong-Jun An ('90+5, 1-4)

• Kim Seung-Seop az egyetlen a mezőnyből, aki kilenc Daejeon Citizen - Suwon City mérkőzésen is szerepelt.
  • Ez volt Byong-Jun An 6. gólja, melyet a Daejeon Citizen hálójába lőtt.

Daejeon Citizen utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Suwon City utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Suwon City győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kilencszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Suwon City csapatának kedvez (17:11).

Ebből a csapatok négyszer játszottak a Daejeon Citizen stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Suwon City csapatának kedvez (8:3).

Az elmúlt fél évben a Daejeon Citizen négyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Suwon City négyszer nyert idegenben és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Suwon City az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Dél-koreai Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Daejeon Citizen 2 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Suwon City pedig idegenben négyszer nyert és egyszer kapott ki. Ez alapján a Suwon City szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Daejeon Citizen olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Jeonnam Dragons, az Ansan Greeners vagy a Chuncheon. A Suwon City pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Jeonnam Dragons, a Chungnam Asan vagy az Ansan Greeners. A Suwon City erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Daejeon Citizen 1946., Suwon City 1934. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Suwon City jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Suwon City nyeri ezt a találkozót.