Főoldal » Meccsek » 2018. május 12. » Daejeon Citizen - Anyang

Daejeon Citizen - Anyang 3:2 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. szeptember 21-én is volt Anyang - Daejeon Citizen mérkőzés!

Dél-koreai Másodosztály mérkőzés, 11. forduló - 2018. május 12. 08:00
Helyszín: Daejeon World Cup Stadium (Daejeon), 956 néző

Shoruh Gadoev ('29, 1-0), Aurelian Chitu ('45+1, 2-0), Wesley Alex ('46, 11-esből, 2-1), Shoruh Gadoev ('49, 3-1), Wesley Alex ('90+2, 11-esből, 3-2)

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.

Daejeon Citizen utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségVereség

Anyang utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereség

Inkább Anyang győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Daejeon Citizen egyszer nyert hazai pályán és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Anyang egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Daejeon Citizen sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Dél-koreai Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Daejeon Citizen 1 győzelmet és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Anyang pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Daejeon Citizen jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Daejeon Citizen olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Bucheon 1995, az Asan Mugunghwa vagy a Busan I'Park. Az Anyang gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Seoul E-Land, az Ansan Greeners vagy a Busan I'Park. A Daejeon Citizen csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Daejeon Citizen 2199., Anyang 2773. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Daejeon Citizen jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Daejeon Citizen csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.