Főoldal » Meccsek » 2016. január 24. » Coruxo - UD Logronés

Coruxo - UD Logronés 0:1 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 22. forduló - 2016. január 24. 15:30

Pere Milla ('23, 0-1)

Coruxo utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelem

UD Logronés utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább UD Logronés győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az UD Logronés csapatának kedvez (3:0).
Az elmúlt fél évben a Coruxo négyszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UD Logronés ötször nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Coruxo 7 győzelmet és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UD Logronés pedig idegenben hétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján az UD Logronés szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Coruxo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Racing Santander, a Guijuelo vagy a Sporting Gijón II. Az UD Logronés pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Racing Santander, a Celta Vigo II vagy a Burgos. Az UD Logronés erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Coruxo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Somozas, a Tudelano vagy a Leonesa. Az UD Logronés gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Izarra, a Racing Ferrol vagy a Sevilla. Az UD Logronés csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Coruxo 1498., UD Logronés 1015. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UD Logronés jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint az UD Logronés nyeri ezt a találkozót.