Főoldal » Meccsek » 2021. május 9. » Coruxo - Lealtad

Coruxo - Lealtad 2:1 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 2. fázis, 6. forduló - 2021. május 9. 12:00
Helyszín: Campo do Vao (Vigo)

Diego Silva ('22, 11-esből, 1-0), Gabri Salazar ('87, 1-1), Chevi ('90+1, 2-1)

• A Coruxo már hat mérkőzés óta veretlen, utoljára 2021. március 28-án sikerült ellenfélnek legyőznie (a Celta Vigo II verte őket).

Coruxo utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen

Lealtad utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább Lealtad győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Coruxo háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Lealtad egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Coruxo sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Coruxo 6 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Lealtad pedig idegenben egyszer nyert, ötször játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Coruxo jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Coruxo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Deportivo La Coruna. A Lealtad pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Valladolid II. A Coruxo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Coruxo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Celta Vigo II vagy a Málaga. A Lealtad gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Covadonga, a Real Oviedo II. A Coruxo csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Coruxo 1416., Lealtad 2018. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Coruxo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Coruxo csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.