Főoldal » Meccsek » 2020. március 22. » Cornella - Orihuela

Cornella - Orihuela törölve

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 30. forduló - 2020. március 22. 18:00

Cornella utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Orihuela utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább Orihuela győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Cornella csapatának kedvez (2:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Cornella stadionjában, a gólarány 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Cornella négyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Orihuela egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Cornella sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Cornella 8 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Orihuela pedig idegenben egyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát a Cornella jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Cornella olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sabadell. Az Orihuela pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Olot. A Cornella erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Cornella olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Villarreal II vagy a Hércules. Az Orihuela gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a FC Andorra, a Valencia II. A Cornella csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Cornella 1069., Orihuela 2934. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Cornella jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus a Cornella csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.