Főoldal » Meccsek » 2020. november 11. » Cornella - Olot

Cornella - Olot 3:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. január 17-én is volt Olot - Cornella mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 1. forduló - 2020. november 11. 12:00
Helyszín: Campo Nuevo Municipal de Cornella (Cornella de Llobregat)

Pol Moreno ('29, 1-0), Agus Medina ('46, 2-0), Max Marcet ('60, 3-0)

• Albert Blázquez az egyetlen a mezőnyből, aki hat Cornella - Olot mérkőzésen is szerepelt.

Cornella utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Olot utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Inkább Olot győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Cornella csapatának kedvez (6:4).

Ebből a csapatok háromszor játszottak a Cornella stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Cornella csapatának kedvez (4:2).

Az elmúlt fél évben a Cornella egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Olot egyszer sem nyert idegenben és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Cornella sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Cornella 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Olot pedig idegenben egyszer kapott ki. Tehát a Cornella jobban szerepelt.

Cornella 1086., Olot 1660. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Cornella jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Cornella csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.