Főoldal » Meccsek » 2019. február 22. » Cork City - Waterford

Cork City - Waterford 0:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. augusztus 21-én is volt Cork City - Waterford mérkőzés!

Ír Bajnokság mérkőzés, 2. forduló - 2019. február 22. 20:45
Helyszín: Turner's Cross (Cork)

Bastien Héry ('45+3, 0-1), Zachary Elbouzedi ('90+2, 0-2)

51%

• A mérkőzés mindkét gólja a a hosszabbításokban született, egy az első félidő, egy pedig a második félidő végén.
  • Garry Buckley és Mark McNulty összesen hét Cork City - Waterford mérkőzésen szerepeltek.

(még 8)

2018. ápr. 23. 1:1 / tizenegyesekkel 5:2 (0:0)
2013. márc. 1. 2:2 (1:0)
Waterford győzelem

2018. ápr. 6. 1:2 (0:1)

Cork City utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Waterford utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelem

Inkább Waterford győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Cork City csapatának kedvez (16:4).

Ebből a csapatok háromszor játszottak a Cork City stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Cork City csapatának kedvez (12:0).

Az elmúlt fél évben a Cork City egyszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Waterford kétszer nyert idegenben és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Waterford az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, az Ír Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Cork City 2 győzelmet és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Waterford pedig idegenben egyszer nyert és kétszer kapott ki. Tehát a Cork City jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Cork City olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Bohemian, a Bray Wanderers vagy a Limerick. A Waterford pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Bohemian, a Shelbourne vagy a Wexford Youths. A Cork City erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Cork City olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Longford, a Sligo Rovers vagy a Dundalk. A Waterford gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Cobh Ramblers, az UC Dublin vagy a Bray Wanderers. A Cork City csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Cork City 169., Waterford 1654. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Cork City jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Cork City csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.