Főoldal » Meccsek » 2020. március 1. » Córdoba - Algeciras

Córdoba - Algeciras 0:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 26-án is lesz Córdoba - Algeciras mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 27. forduló - 2020. március 1. 18:00
Helyszín: Estadio Nuevo Arcángel (Córdoba)

43%

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hét alkalommal osztott ki sárgalapot.

Córdoba utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereség

Algeciras utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Inkább Algeciras győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Córdoba háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Algeciras egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Córdoba sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Córdoba 7 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Algeciras pedig idegenben négyszer játszott döntetlent és nyolcszor kapott ki. Tehát a Córdoba jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Córdoba olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Marbella. Az Algeciras gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Villarrubia. A Córdoba csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Córdoba 313., Algeciras 2344. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Córdoba jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Córdoba csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.