Főoldal » Meccsek » 2023. augusztus 26. » Copiapó - Unión Espanola

Copiapó - Unión Espanola 4:3 (3:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 21-én is volt Unión Espanola - Copiapó mérkőzés!

Chilei Bajnokság mérkőzés, 22. forduló - 2023. augusztus 26. 21:00
Helyszín: Estadio Luis Valenzuela Hermosilla (Copiapó)

Jhon Valladares ('8, 1-0), Jorge Luna ('30, 2-0), Jhon Valladares ('45+1, 3-0), Manuel Fernández ('57, 3-1), Leandro Garate ('67, 3-2), Ariel Uribe ('77, 3-3), Manuel López ('90+2, 4-3)

• Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • A Copiapó három góllal is vezetett, de a meccs végére ez az előny egy gólra apadt.

Korábbi Copiapó - Unión Espanola mérkőzések:

Copiapó győzelem

Unión Espanola győzelem

2023. márc. 5. 0:3 (2:0)

Copiapó utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségVereségVereségVereségGyőzelem

Unión Espanola utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Inkább Unión Espanola győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Unión Espanola csapatának kedvez (3:0).

Az elmúlt fél évben a Copiapó egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Unión Espanola kétszer nyert idegenben és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Unión Espanola az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Chilei Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Copiapó 2 győzelmet, 4 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Unión Espanola pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Copiapó jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Copiapó olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Audax Italiano vagy a Coquimbo. Az Unión Espanola pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Curicó Unido, a Nublense. A Copiapó erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Copiapó olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Cobresal vagy az Universidad Católica. Az Unión Espanola gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Magallanes, az Everton FC. A Copiapó csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Copiapó 4334., Unión Espanola 1340. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Unión Espanola jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Unión Espanola nyeri ezt a találkozót.