Főoldal » Meccsek » 2018. szeptember 15. » Conquense - Olot

Conquense - Olot 0:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. február 3-án is volt Olot - Conquense mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2018. szeptember 15. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal La Fuensanta (Cuenca)

47%

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Conquense győzelem:
8 tipp (25%)
Olot győzelem:
16 tipp (50%)

Conquense utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségVereségVereségGyőzelem

Olot utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Olot győzelem

Az elmúlt fél évben a Conquense egyszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Olot egyszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Olot az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Conquense 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, az Olot pedig idegenben kétszer nyert és háromszor kapott ki. Tehát a Conquense jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Conquense olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sabadell. Az Olot pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Cornella. A Conquense erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Conquense olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Getafe. Az Olot gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Lleida Esportiu. A Conquense csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Conquense 3678., Olot 1771. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Olot jobb csapatnak tűnik.