Főoldal » Meccsek » 2016. január 23. » Compostela - Izarra

Compostela - Izarra 2:0 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 22. forduló - 2016. január 23. 17:00

Jordan Sánchez ('20, 1-0), Bicho ('50, 2-0)

Compostela utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelem

Izarra utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelem

Inkább Izarra győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Izarra csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben a Compostela kétszer nyert hazai pályán és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Izarra kétszer nyert idegenben és négyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Compostela 3 győzelmet, 1 döntetlent és 7 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Izarra pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát a Compostela jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Compostela olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Celta Vigo II, a Tudelano. Az Izarra pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Valladolid II vagy a Cacereno. A Compostela erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Compostela olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Arandina, a Somozas vagy a Sporting Gijón II. Az Izarra gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Pena Sport, a Lealtad vagy a Pontevedra. Az Izarra csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Compostela 2837., Izarra 1560. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Izarra jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint az Izarra nyeri ezt a találkozót.