Főoldal » Meccsek » 2022. július 16. » Colorado Springs - L. A. Galaxy II

Colorado Springs - L. A. Galaxy II 4:2 (2:1)

USL mérkőzés, alapszakasz - 2022. július 16. 03:00
Helyszín: Weidner Field (Colorado Springs)

Michee Ngalina ('20, 1-0), Hadji Barry ('27, 2-0), Cameron Dunbar ('45+3, 11-esből, 2-1), Elvis Amo ('58, 3-1), Elvis Amo ('90+7, 4-1), Callum Johnson ('90+3, 4-2)

Mérkőzés összefoglaló:

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Három gól is született a hosszabbításokban, egy az első félidő, kettő pedig a második félidő végén.
  • A L. A. Galaxy II utolsó négy mérkőzésén mindig legalább négy gól esett.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hét alkalommal osztott ki sárgalapot.

Colorado Springs utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

L. A. Galaxy II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereség

Inkább L. A. Galaxy II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Colorado Springs csapatának kedvez (5:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Colorado Springs stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Colorado Springs csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben a Colorado Springs négyszer nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a L. A. Galaxy II háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Colorado Springs sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az USL mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Colorado Springs 6 győzelmet és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a L. A. Galaxy II pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Colorado Springs jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Colorado Springs olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sacramento Republic, az Orange County SC vagy az Indy Eleven. A L. A. Galaxy II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Rio Grande Valley, a Miami FC 2. vagy a San Diego Loyal. A Colorado Springs erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Colorado Springs olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Northern Colorado, a San Diego Loyal vagy a Memphis 901. A L. A. Galaxy II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Oakland Roots, a San Diego Loyal vagy a Memphis 901. A L. A. Galaxy II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Colorado Springs 2146., L. A. Galaxy II 2087. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a L. A. Galaxy II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Colorado Springs csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.