Főoldal » Meccsek » 2018. június 3. » Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytow

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytow 4:0 (3:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. január 27-én is volt Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytow mérkőzés!

Lengyel Másodosztály mérkőzés, 34. forduló - 2018. június 3. 12:45
Helyszín: Stadion Miejski Chojnice (Chojnice), 2.000 néző

Tomasz Mikolajczak ('7, 1-0), Tomasz Mikolajczak ('25, 11-esből, 2-0), Adam Ryczkowski ('45+1, 3-0), Wojciech Wilczynski ('90+2, öngól, 4-0)

49%

• A Bytovia Bytow már öt mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2018. május 4-én sikerült ellenfelet legyőzniük (az Odra Opole csapatát).

Chojniczanka Chojnice utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereség

Bytovia Bytow utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Bytovia Bytow győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben nyolcszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 9:9, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Ebből a csapatok négyszer játszottak a Chojniczanka Chojnice stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Bytovia Bytow csapatának kedvez (8:4).
Az elmúlt fél évben a Chojniczanka Chojnice négyszer nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Bytovia Bytow egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Chojniczanka Chojnice sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Lengyel Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Chojniczanka Chojnice 4 győzelmet és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Bytovia Bytow pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Chojniczanka Chojnice jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Chojniczanka Chojnice olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Stomil Olsztyn. A Bytovia Bytow pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Olimpia Elblag. A Chojniczanka Chojnice erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Chojniczanka Chojnice olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Rakow Czestochowa, a Zaglebie Sosnowiec vagy a Katowice. A Bytovia Bytow gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Puszcza Niepolomice, a Zaglebie Sosnowiec vagy az Olimpia Grudziadz. A Bytovia Bytow csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Chojniczanka Chojnice 781., Bytovia Bytow 1072. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Chojniczanka Chojnice jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Chojniczanka Chojnice csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.