Főoldal » Meccsek » 2020. augusztus 8. » Chertanovo Moszkva - Tomsk

Chertanovo Moszkva - Tomsk 2:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2020. november 15-én is volt Tomsk - Chertanovo Moszkva mérkőzés!

Orosz Másodosztály mérkőzés, 2. forduló - 2020. augusztus 8. 15:30
Helyszín: Sportivnyj gorodok Luzhniki (Moskva)

Nikita Suleymanov ('45+1, 1-0), Aleksandr Konev ('90+5, 2-0)

• A mérkőzés mindkét gólja a a hosszabbításokban született, egy az első félidő, egy pedig a második félidő végén.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hét alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Chertanovo Moszkva utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Tomsk utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemVereség

Inkább Tomsk győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Tomsk csapatának kedvez (5:3).
Ebből a csapatok kétszer játszottak a Chertanovo Moszkva stadionjában, a gólarány 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Chertanovo Moszkva háromszor nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Tomsk egyszer sem nyert idegenben és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Chertanovo Moszkva sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Orosz Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Chertanovo Moszkva 1 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Tomsk pedig idegenben kétszer kapott ki. Tehát a Chertanovo Moszkva jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Chertanovo Moszkva olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Szpartak Moszkva II. A Tomsk gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a FK Nizhny Novgorod. A Chertanovo Moszkva csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Chertanovo Moszkva 1859., Tomsk 428. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Tomsk jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Chertanovo Moszkva csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.