Főoldal » Meccsek » 2017. augusztus 26. » Cheltenham - Exeter

Cheltenham - Exeter 3:4 (2:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 1-jén is volt Cheltenham - Exeter mérkőzés!

Angol Liga 2 mérkőzés, 4. forduló - 2017. augusztus 26. 16:00
Helyszín: Jonny-Rocks Stadium (Cheltenham, Gloucestershire), 3.200 néző

Kevin Dawson ('8, 1-0), Kevin Dawson ('12, 2-0), Jordan Taylor ('39, 2-1), Reuben Reid ('45+1, 2-2), Reuben Reid ('77, 11-esből, 2-3), Jake Taylor ('78, 2-4), Dan Holman ('90+1, 3-4)

52%

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Az Exeter két gólos hátrányból fordította meg a mérkőzést, s végül 4-3-ra nyert.

Korábbi Cheltenham - Exeter mérkőzések:

Cheltenham győzelem

Exeter győzelem

2017. márc. 14. 0:3 (1:0)
2016. dec. 10. 1:3 (0:0)

Cheltenham utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségVereségVereségGyőzelem

Exeter utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Inkább Exeter győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Exeter csapatának kedvez (6:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Cheltenham stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Exeter csapatának kedvez (3:1).

Az elmúlt fél évben a Cheltenham egyszer nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Exeter háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Exeter az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, az Angol Liga 2 mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Cheltenham 5 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Exeter pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Cheltenham jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Cheltenham olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Carlisle, a Crawley vagy a Morecambe. Az Exeter pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Doncaster, a Mansfield vagy a Crawley. Az Exeter erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Cheltenham olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Cambridge United, a Peterborough vagy a Bristol City. Az Exeter gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Weymouth, a Poole vagy a Hartlepool. A Cheltenham csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Cheltenham 1251., Exeter 772. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Exeter jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint az Exeter nyeri ezt a találkozót.