Főoldal » Meccsek » 2018. október 21. » Inter de Madrid - Unionistas de Salamanca

Inter de Madrid - Unionistas de Salamanca 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. január 26-án is volt Unionistas de Salamanca - Inter de Madrid mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 9. forduló - 2018. október 21. 12:00
Helyszín: Campo de Fútbol Municipal de Boadilla del Monte (Boadilla del Monte)

47%

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt kilenc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Inter de Madrid győzelem:
10 tipp (38%)
12 tipp (46%)
Unionistas de Salamanca győzelem:
4 tipp (15%)

Inter de Madrid utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlen

Unionistas de Salamanca utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Unionistas de Salamanca győzelem
Az elmúlt fél évben a CF Internacional kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Unionistas de Salamanca kétszer nyert idegenben és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a CF Internacional sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a CF Internacional 2 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Unionistas de Salamanca pedig idegenben egyszer nyert és háromszor kapott ki. Tehát a CF Internacional jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a CF Internacional olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Pontevedra vagy az Atlético Madrid II. Az Unionistas de Salamanca pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Navalcarnero vagy a Rápido de Bouzas. A CF Internacional erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

CF Internacional 3436., Unionistas de Salamanca 3226. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Unionistas de Salamanca jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói összességében döntetlenre tippelnek.
A Focikatalógus a CF Internacional csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.