Főoldal » Meccsek » 2021. február 14. » Inter de Madrid - Getafe II

Inter de Madrid - Getafe II 2:2 (0:2)

Spanyol harmadosztály, 5. csoport mérkőzés, 14. forduló - 2021. február 14. 12:00
Helyszín: Estadio Nuevo Municipal Villaviciosa de Odón (Villaviciosa de Odón)

Inter de Madrid utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereség

Getafe II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlen

Inkább Getafe II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Inter de Madrid csapatának kedvez (3:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Inter de Madrid stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Inter de Madrid csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben az Inter de Madrid egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Getafe II egyszer sem nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent. A statisztika alapján az Inter de Madrid sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 5. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Inter de Madrid 3 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Getafe II pedig idegenben egyszer nyert, ötször játszott döntetlent. Tehát az Inter de Madrid jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Inter de Madrid olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Atlético Baleares. A Getafe II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Madrid II. A Getafe II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Inter de Madrid 2337., Getafe II 2676. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Inter de Madrid jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Inter de Madrid csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.