Főoldal » Meccsek » 2021. június 16. » Ceramica Cleopatra - Al Masry

Ceramica Cleopatra - Al Masry 1:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 14-én is lesz Ceramica Cleopatra - Al Masry mérkőzés!

Egyiptomi Bajnokság mérkőzés, 26. forduló - 2021. június 16. 21:00
Helyszín: Alexandria Stadium (Al-Iskandarîah)

Ahmed Rifa'at ('45+5, 11-esből, 0-1), Shady Hussein ('72, 1-1), Saidou Simporé ('90+4, 1-2)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt tíz alkalommal osztott ki sárgalapot.

Ceramica Cleopatra utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereség

Al Masry utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Al Masry győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben a Ceramica Cleopatra egyszer sem nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Al Masry kétszer nyert idegenben és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Al Masry az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, az Egyiptomi Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Ceramica Cleopatra 2 győzelmet, 5 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Al Masry pedig idegenben ötször nyert, ötször játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján az Al Masry szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Ceramica Cleopatra olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Tala'ea El Geish vagy az El Gounah. Az Al Masry pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Al Mokawloon, a Wadi Degla. Az Al Masry erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Ceramica Cleopatra olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Wadi Degla, a Pyramids. Az Al Masry gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Ismaily vagy a Zamalek. Az Al Masry csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Ceramica Cleopatra 3759., Al Masry 896. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Al Masry jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Al Masry nyeri ezt a találkozót.