Főoldal » Meccsek » 2021. október 31. » Celta Vigo II - UD Logronés

Celta Vigo II - UD Logronés 0:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. február 19-én is volt UD Logronés - Celta Vigo II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 10. forduló - 2021. október 31. 12:00
Helyszín: Campo de Fútbol Municipal de Barreiro (Vigo)

Jonathan Dubasin ('90+4, 0-1)

• A két csapat 5 éve és 253 napja nem találkozott egymással, utoljára 2016. február 21-én.

Celta Vigo II utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereség

UD Logronés utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereség

Inkább UD Logronés győzelem
Az elmúlt fél évben a Celta Vigo II kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UD Logronés egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Celta Vigo II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Celta Vigo II 2 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UD Logronés pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát a Celta Vigo II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Celta Vigo II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Racing Santander vagy a Zamora CF. Az UD Logronés pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Tudelano vagy a Zamora CF. A Celta Vigo II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Celta Vigo II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Inter de Madrid. Az UD Logronés gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Athletic Bilbao II. Az UD Logronés csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Celta Vigo II 1168., UD Logronés 858. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UD Logronés jobb csapatnak tűnik.