Főoldal » Meccsek » 2021. december 12. » Celta Vigo II - Talavera

Celta Vigo II - Talavera 2:0 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. április 22-én is volt Celta Vigo II - Talavera mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 16. forduló - 2021. december 12. 12:00
Helyszín: Campo de Fútbol Municipal de Barreiro (Vigo)

Miguel Vidal ('37, 1-0), Diego Pampin ('41, 2-0)

Celta Vigo II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Talavera utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább Talavera győzelem

Az elmúlt fél évben a Celta Vigo II háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Talavera háromszor nyert idegenben és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Talavera az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Celta Vigo II 3 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Talavera pedig idegenben háromszor nyert és négyszer kapott ki. Tehát a Celta Vigo II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Celta Vigo II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Racing Santander, a Real Valladolid II vagy a Zamora CF. A Talavera pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Leonesa, az Athletic Bilbao II vagy a Tudelano. A Talavera erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Celta Vigo II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Inter de Madrid vagy az UD Logronés. A Talavera gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a SD Logronés, a Badajoz. A Celta Vigo II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Celta Vigo II 1157., Talavera 1651. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Celta Vigo II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Celta Vigo II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.