Főoldal » Meccsek » 2020. november 8. » CD Marino - Tamaraceite

CD Marino - Tamaraceite 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. február 7-én is volt Tamaraceite - CD Marino mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2020. november 8. 12:00
Helyszín: Estadio Antonio Domínguez Alfonso (Los Cristianos)

CD Marino győzelem:
20 tipp (52%)
6 tipp (15%)
Tamaraceite győzelem:
12 tipp (31%)

CD Marino utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemVereségVereségVereségVereségVereségDöntetlen

Inkább Tamaraceite győzelem
Az elmúlt fél évben a CD Marino egyszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Tamaraceite egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent. A statisztika alapján a CD Marino sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a CD Marino 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Tamaraceite pedig idegenben egyszer játszott döntetlent. Ez alapján a Tamaraceite szerepelt jobban.

CD Marino 7518., Tamaraceite 6190. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Tamaraceite jobb csapatnak tűnik.