Főoldal » Meccsek » 2021. március 21. » CD Marino - San Fernando

CD Marino - San Fernando 0:1 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 18. forduló - 2021. március 21. 12:00
Helyszín: Estadio Antonio Domínguez Alfonso (Los Cristianos)

CD Marino utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereség

San Fernando utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereség

Inkább San Fernando győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a CD Marino csapatának kedvez (3:2).

Az elmúlt fél évben a CD Marino egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a San Fernando kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a San Fernando az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a CD Marino 1 győzelmet, 4 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a San Fernando pedig idegenben négyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján a San Fernando szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a CD Marino olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Huelva vagy az Atlético Victoria. A San Fernando pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Marbella, az Atletico Sanluqueno. A San Fernando erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a CD Marino olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Atletico Sanluqueno, a Linense. A San Fernando gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Las Palmas II vagy a Huelva. A San Fernando csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

CD Marino 5044., San Fernando 1387. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a San Fernando jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a San Fernando nyeri ezt a találkozót.