Főoldal » Meccsek » 2018. szeptember 15. » Honduras Progreso - UPNFM

Honduras Progreso - UPNFM 2:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. március 12-én is volt UPNFM - Honduras Progreso mérkőzés!

Hondurasi Bajnokság mérkőzés, 10. forduló - 2018. szeptember 15. 03:15
Helyszín: Estadio Humberto Micheletti (El Progreso)

Yerson Gutiérrez ('45+4, 1-0), Franklin Morales ('49, 2-0), Jorge Benguche ('90+7, 2-1)

Honduras Progreso utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereség

Inkább UPNFM győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az UPNFM csapatának kedvez (3:1).
Az elmúlt fél évben a Honduras Progreso egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UPNFM egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Hondurasi Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Honduras Progreso 1 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UPNFM pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Az elmúlt egy évben a Honduras Progreso olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Motagua. Az UPNFM pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real de Minas. A Honduras Progreso erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Honduras Progreso olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Real de Minas vagy a CD Platense. Az UPNFM gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Motagua vagy a CD Olimpia. Az UPNFM csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Honduras Progreso 3356., UPNFM 3264. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UPNFM jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az UPNFM nyeri ezt a találkozót.