Főoldal » Meccsek » 2016. március 24. » CD Guadalajara - Rayo Majadahonda

CD Guadalajara - Rayo Majadahonda 4:0 (3:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 31. forduló - 2016. március 24. 11:15

David Miguélez ('2, 1-0), Fernando Marqués ('36, 2-0), Riki ('41, 3-0), José Vega ('66, 4-0)

CD Guadalajara utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelem

Rayo Majadahonda utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségVereség

Inkább Rayo Majadahonda győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a CD Guadalajara csapatának kedvez (3:2).

Az elmúlt fél évben a CD Guadalajara egyszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Rayo Majadahonda kétszer nyert idegenben és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a CD Guadalajara sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a CD Guadalajara 2 győzelmet, 5 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Rayo Majadahonda pedig idegenben négyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Ez alapján a Rayo Majadahonda szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a CD Guadalajara olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Socuéllamos vagy a Portugalete. A Rayo Majadahonda pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Fuenlabrada, a Toledo. A Rayo Majadahonda erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a CD Guadalajara olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Sestao River, a Talavera vagy a Fuenlabrada. A Rayo Majadahonda gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Sestao River, az Arenas de Getxo vagy az Ebro. A Rayo Majadahonda csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

CD Guadalajara 1559., Rayo Majadahonda 1291. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Rayo Majadahonda jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Rayo Majadahonda nyeri ezt a találkozót.